субота, 6 березня 2010 р.

До 8 Березня

за всі попередні.навіть не знаю у якому стилі вийшло...
картинка з метеликом це розпєчатка,яку я безсовісно "позичила" у якомусь інтернет-магазині.мені так совісно за це,але не втрималась щоб щось не змайструвати з нею))надіюсь ви мені продачите це))
краї зроблені фігурними ножницями.думаю що на цей раз я не переборщила і мені здається що без ножниць було б не так красиво.мама мені казала що по кольору вони трішки не підходять до свята весни але я думаю що так теж красиво.ось такі листівки(це ще не всі)я зробила до 8 березня.вони мені сподобались більше
продовження таких листівок але в інших кольорах чекайте на слідуючий раз.

5 коментарів:

 1. Молодчина ты, Алин!!! Отличные открытки!!! И резной край тонирован, и картинка такая нежная, и точечки жемчужные, и рамочка внутри, и штампик "сделано с любовью" (словно именная печать)!!! Прелесть, одно слово!!! :)))

  ВідповістиВидалити
 2. очень красиво.) и тэг прикольно торчит)

  ВідповістиВидалити
 3. дякую мені дуже приємно що вам сподобалось!
  Ирина я краї тонувала гуашевою краскою))іще забула написати-рамочка "сделано с любовью" це розпечатана картинка.якщо комусь треба то я викладу.
  chilli мені дуже приємно що ви та інші мої постійні читачі знаходите час щоб заглянути у мій маленький блог!

  ВідповістиВидалити
 4. Алиночка, с 8 днём весны и радости поздравляем тебя и твою мамочку!!!

  Электронный адрес блога на фото я наносила в программе Paint.Net (лучше, конечно в Фотошопе, там можно выбрать цвет шрифта), шрифты скачивал где-то в интернете мой сын.

  ВідповістиВидалити
 5. Ирина дякую і вас з днем весни(вже прошедшим)!
  дякую за допомогу!також спробую зробити.

  ВідповістиВидалити